Aktuální jídelníček naleznete zde.

Vedoucí jídelny:    Jana Baránková
Telefon:    519 371 697

Stravování zajišťuje Školní jídelna při Základní škole, Komenského 2, příspěvková organizace. Kuchyně sídlí v přízemí budovy a strava je do patra vyvážena výtahem. V přípravných kuchyňkách, které bezprostředně sousedí s jednotlivými třídami, se připravují porce pro děti.

Cena stravného: děti  3 – 5 let 38,- Kč
děti  6 a více let 45,- Kč

Platby jsou prováděny přes sporožirové a bankovní účty měsíc předem, platba v hotovosti je možná pouze poslední středu v měsíci na následující měsíc.

Odhlašování obědů probíhá výhradně elektronickou cestou. Každého prvního v  měsíci se v systému automaticky přihlásí všechny obědy. Rodiče obědy, popř. svačinu pouze odhlašují. Web: zspostorna.cz/odhlašování obědů. Zadáte číselný kód, který jste obdrželi a heslo (původní : napíšete slovo heslo; tento si můžete sami změnit). Nezapomeňte svou změnu potvrdit: uložit změnu a proveďte kontrolu daného týdne.

Jakékoli změny odhlášky je nutné provést den předem do 14:00 hod. První den nemoci nebo nepřítomnosti si žák může stravu odebrat v hodinu výdeje, nepovoluje se žádná náhradní strava. Pokud rodiče dítěte neodhlásí stravu, tato strava automaticky pokračuje a účtuje se k ní poplatek, který obsahuje režie + potravinový náklad. Režie žák neplatí pokud navštěvuje školní zařízení. Tato částka je dotována ministerstvem školství.

Každý rodič je povinen zaplatit každou stravu pokud se jeho dítě pohybuje v době podávání stravy v MŠ. Do MŠ nelze z hygienických důvodů nosit žádnou vlastní stravu. Pokud má dítě zdravotní problémy a školní stravu nemůže odebírat, přinese potvrzení od lékaře. Za nemoc se nepovažuje vegetariánství, veganství atd. Pokud nemá dítě zaplacenou stravu a nebo vznikl ve školní jídelně dluh, má právo vedoucí stravování vyřadit toto dítě ze stravování po dobu, než bude dluh uhrazen.

Výdej obědů pro děti, které onemocněly, probíhá v době od 12,15 do 12,30 hodin v MŠ.